Про компанію

Виробництво, переробка та реалізація натурального бджолиного меду це три важливі етапи одного цілісного процесу, підсумком якого повинен бути натуральний якісний продукт, який не втратив при цьому своїх корисних біологічних якостей. І процес цей дедалі вимагає від усіх учасників найбільш ретельної уваги до якісних показників меду.

Наша компанія успішно і стрімко розвивається у напрямку переробки та розфасовки меду.

Асортимент компанії «Сан Бі Україна» представлений монофлерним медом (отриманим з нектару переважно одного виду медоносної рослини), а саме - акація, липа, гречка та соняшник, а також поліфлерним медом - отриманим з нектару декількох видів медоносів), різнотряв`я та кримське різнотряв`я.

Наш мед ТМ Медодар представлений у 12 національних та локальних мережах України (Fozzy Group, Фуршет, Край, Країна, Мегамаркет, Metro, Billa, Novus, Spar, Екомаркет). Крім того, наша компанія виробляє продукцію Приват-лейбл на замовлення торговельних мереж.

Технологія та устаткування, які використовує наша компанія гарантують отримання екологічно чистого продукту найвищого гатунку, підтвердженого офіційними установами, які забезпечують ветеринарний, санітарно-епідеміологічний і радіологічний контроль.

На сьогоднішній день, компанія “Сан Бі Україна” налагодила експортні зв`язки для постачання меду до країн СНД та ЄС, для чого використовується спеціальна тара, яка відповідає вимогам стандартів Європейського Союзу - бочки ємністю 200л. Також у робочих планах найближчого часу експортні поставки до США та Японії.

Наші прагнення, професійні амбіції, сили та можливості націлені на повноцінну участь у експорті українського меду.


© 2014 SunBee All Rights Reserved.