Конференція «МЕДОВА РЕВОЛЮЦІЯ»

5 квітня 2013 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «МЕДОВА РЕВОЛЮЦІЯ» на базі Таврійського державного агротехнологічного університету в місті Мелітополь Запорізької області, проведена за сприяння Виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області та ТМ «Козацький мед» Олександра Васильовича Грачева.
У Всеукраїнській науково-практичній конференції «Медова революція» взяли участь науковці: аграрники, екологи, педагоги, філологи, культурологи, священнослужителі й професіонали промислу бджільництва всієї України та громадянин Росії, відомий мандрівник Андрій Петербургський.
Програма «Медова революція» започаткована з метою пропаганди меду як національного продукту України і символу здорового харчування. Вона включає комплекс соціально-культурних заходів, спрямованих на впровадження здорового способу життя та культури здорового харчування з використанням натуральних продуктів, символом яких є мед.
Під час проведення конференції відбулося обговорення з подальшою реалізацією найактуальнішої проблеми сьогодення культури здорового харчування, зокрема, продуктами бджільництва, з акцентуванням уваги на ціннісну користь меду для здоров’я.
Усі учасники заходу мали можливість побачити унікальну виставку присвячену промислу бджільництва змонтовану в залі проведення конференції, та відвідати Мелітопольський чоловічий монастир святого Сави Освяченого, в якому розміщено цех із технічним обладнанням розфасовки меду.

За матеріалами сайту http://culturalstudies.in.ua.

Повернутись
© 2014 SunBee All Rights Reserved.