Найбільша подія в історії українського бджільництва

З 24 вересня до 4 жовтня у Києві відбудеться ХХХХІІІ Міжнародний Конгрес Aпімондії. Ця визначна для українського бджільництва подія має за мету відкрити цілому світу Україну як медовий край та ще раз підтвердити статус України у світовому бджільництві.

Конгрес збере усіх зацікавлених темою бджільництва: бджолярів-аматорів та професіоналів, експертів сфери бджільництва та науковців, імпортерів та експортерів бджільницької продукції та бджільницького обладнання, представників громадських та урядових організацій.

В межах Конгресу, окрім наукових конференцій, конкурсів, культурних та соціальних проектів пройде виставка, в якій візьмуть участь понад 200 експонентів зі всього світу, в тому числі і наша компанія. 

Інформаційна довідка:
Апімондія – це Всесвітня Федерація Бджільницьких Асоціацій, що об’єднує усіх кращих фахівців, науковців, підприємців та громадських діячів цієї галузі. Штаб-квартира Федерації знаходиться у місті Рим (Італія). Очолює організацію Президент Апімондії – француз Жиль Ратія (Gilles Ratia). Генеральним Секретарем Апімондії є Рікардо Янноні-Себаст’яніні(Riccardo Jannoni-Sebastianini).

Повернутись
© 2014 SunBee All Rights Reserved.