ТМ Медодар на міжнародній виставці «Foodex Japan - 2014»

У Макухарі японської префектури Чіба (неподалік від Токіо) відбулася найбільша виставка продуктів харчування та напоїв в Азії «Foodex Japan - 2014». 39 - я міжнародна виставка проходила за підтримки Японської Асоціації Управління (голова пан Норіо Ямагучі) і чотирьох інших організацій протягом чотирьох днів - з 4 березня по 7 березня 2014 року.

Виставка «Foodex Japan - 2014» проводиться з 1976 року, і спрямована на сприяння харчової промисловості, надаючи актуальну інформацію у сфері харчових продуктів та створюючи широкі можливості для розширення свого бізнесу.

Цього року «Foodex Japan» була представлена ​​2808 експонентами з 78 країн і регіонів з усього світу, включаючи компанії-виробники продуктів харчування і напоїв, а також торговельні компанії. У виставці також взяли участь 73000 покупців, у першу чергу, зі сфери громадського харчування, компанії, що займаються оптовою торгівлею та дистриб'ютори.

Відвідувачі «Foodex Japan» мали можливість продегустувати мед ТМ Медодар і дати свою оцінку смаковим якостям продукту. Дегустація продукції ТМ Медодар отримала позитивну споживчу оцінку, окремо були відзначені приємні смак і аромат представлених сортів меду, а також вирішенню дизайну етикетки, яка не тільки підкреслює візуальний аспект продукту, але і вигідно виділяє продукцію ТМ Медодар серед великої кількості інших компаній-виробників.

Повернутись
© 2014 SunBee All Rights Reserved.