Нова лінійка продуктів бджільництва від ТМ Медодар

14 жовтня 2014 року, в рамках запуску нової лінійки продуктів бджільництва від ТМ Медодар, компанія «Сан Бі Україна» відкрила постійно діючий презентаційний стенд у магазині «МегаМаркет» (вул. Горького, 50).

Компанія представила такі продукти бджільництва як перга, пилок та прополіс, мед в стільниках та воскові свічі. Лікувальні властивості цих бджолопродуктів здавна відомі людству і мають широке застосування в апітерапії, та при цьому, малознайомі пересічному споживачеві.

ПИЛОК КВІТКОВИЙ - грудочки пилку, які складаються з пилкових зерен, зібрані бджолами з квітучих рослин в кошички третьої пари ніжок. Містить у собі всі амінокислоти, в т.ч. незамінні, майже всі основні вітаміни і мінерали. Загалом в пилку квітковому виявлено понад 300 корисних мікроречовин. За складом і діапазоном впливу на людський організм пилок значно перевершує кожен з відомих і рекламованих синтетичних препаратів, навіть вітамінні й мінеральні комплекси разом узяті.

ПЕРГА - це білковий продукт, який бджоли відклали в стільникові комірки та приготували для тривалого зберігання за допомогою пресування пилку і замочування його медом, збагачуючи ферментами. Перга є найдосконалішою біологічно активною харчовою добавкою, за цінними властивостями перевершує пилок та містить всі відомі вітаміни, амінокислоти, мікроелементи та ферменти, які засвоюються людським організмом на 100%. Цілющі властивості перга отримує з лікарських трав, оскільки найбільш корисні речовини найчастіше концентруються у квітах. Такої біологічної активності не має жоден натуральний продукт у світі.

ПРОПОЛІС – один із основних продуктів бджільництва натурального походження, являє собою суміш різних речовин, серед яких переважають зібрані з бруньок, стебел і листків рослин смоли та бальзами. Бджоли приносять клейку масу в корзинках задніх ніг, а у вулику до неї вже  домішуються віск, квітковий пилок або бальзамисті оболонки пилкових зерен, а також виділення верхньощелепних залоз бджіл. В результаті утворюється корисний продукт, що має широкий спектр впливу на весь організм людини, сприяє відновленню та збереженню позитивної мікрофлори організму, покращує роботу всіх органів та систем. Прополіс підходить як дорослим, так і дітям. Він не подразнює шлунок і печінку, як синтетичні лікарські препарати. Не викликає звикання при тривалих курсах застосування та не має небезпеки передозування.

ТОВ «САН БІ УКРАЇНА» - соціально відповідальна компанія, для якої слідування соціальним нормам суспільства є одним із засобів реалізації стратегії бізнесу. Забезпечення високої якості та безпеки нашої продукції є і завжди буде найважливішим пріоритетом нашої роботи. Варто зауважити, що всі продукти бджільництва зібрані з власної пасіки (Паспорт пасіки № 132/001 від 04.09.2012), яка перебуває під ретельним ветеринарним контролем, що гарантує отримання екологічно чистої сировини найвищого ґатунку. Вся продукція вироблена з дотриманням вимог відповідних ДСТУ та технологій,  що дозволяють  виробляти продукцію високого рівня  якості та безпечності із збереженням її природних корисних властивостей. Значною перевагою у цьому є використання вакуумного пакування, яке в декілька разів збільшує термін придатності продукту та забезпечує більш повне збереження його біологічної активності.

Окрасою стенду став апівулик із справжніми бджолами. Ми потурбувалися не тільки про правильне і комфортне утримання бджіл, але і про безпеку відвідувачів. Спеціальна конструкція презентаційного апівулика забезпечує достатню вентиляцію і дозволяє утримувати бджіл у звичній для них атмосфері. В обов’язковому порядку щонеділі, згідно графіку, апіконтейнер проходить санітарно-профілактичну обробку на власній пасіці компанії «Сан Бі Україна». Матеріал апівулика виконаний з багатошарової фанери і дерева. Лицьова сторона апіконтейнера складається з сертифікованого захисного скла (Сертифікат № Н002434-13), ударостійкість якого гарантує повну безпеку при перевезенні та утриманні бджіл. Завдяки високій ударостійкості оглядового скла можна не тільки проводити візуальний огляд стану бджіл в контейнері, а й спостерігати за їх цікавою життєдіяльністю.

А для справжніх ласунів поціновувачів корисних натуральних солодощів компанія «Сан Бі Україна» приготувала, окрім фасованого та вагового меду, ще і МЕД У СТІЛЬНИКАХ.

Неможливо залишити без уваги різноманітні ВОСКОВІ СВІЧІ, що вироблені компанією «Сан Бі Україна» із натуральної сировини. Така свіча подарує теплий аромат меду, зігріє, додасть сил, запалить в душі радість і принесе в оселю гармонію та спокій.

Щиро запрошуємо всіх вас відвідати наш презентаційний стенд у магазині «МегаМаркет» (вул. Горького, 50) та особисто ознайомитися з продукцією ТМ Медодар від компанії «Сан Бі Україна».


Повернутись
© 2014 SunBee All Rights Reserved.