Апімондія 2015

     З 15 по 20 вересня 2015 в місті Теджон в центрі Південної Кореї пройшов XXXXIV Міжнародний Конгрес Всесвітньої Федерації Бджільницьких Асоціацій Апімондія.

       Цей провідний міжнародний захід, який пройшов під гаслом «Бджоли об'єднують світ», зібрав представників індустрії бджільництва, дослідницьких інститутів та бізнесу.

      Під час проведення конгресу проходили тематично-економічні симпозіуми, стендова сесія, виставки, на яких були представлені продукти, пов'язані з бджільництвом.

    Учасники мали можливість познайомитися з багатьма передовими технологіями в галузі бджільництва, поспілкуватися з великою кількістю представників індустрії бджільництва з різних країн, доторкнутися до багатої і самобутньої культури Кореї.

       Всеукраїнське об'єднання громадських організацій "Спілка пасічників України" в якості офіційних делегатів, представляла компанія «Сан Бі Україна (ТМ Медодар), в особі директора Андрія Вікторовича Бажина і відомий в Україні, а також за її межами бджоляр, видатний фахівець і громадський діяч Василь Олексійович Соломка. Важливим моментом стала участь Бажина А.В. і Соломки В.А. в Генеральній Асамблеї Конгресу, на якій було обрано нового президента Апімондії (Філіп МакКейб) і країна, яка прийматиме Апімондію в 2019 році (Канада).

      В рамках Конгресу Апімондії для офіційних делегатів був організований технічний тур з відвідуванням національного корейського бджільницького кооперативу, єдиного, який діє в масштабах всієї країни і налічує близько 2 200 учасників. Кооператив є членом Міжнародної асоціації медовиків і бджолярів і, в тому числі займається популяризацією продуктів бджільництва.

     Територія заводу «Ансунг Комплекс Фуд Плант» (Ansung Complex Food Plant) займає загальну площу 27390 метрів квадратних. Площа забудови території становить 8250 метрів квадратних. Завод пройшов міжнародну сертифікацію, обладнаний сучасною лабораторією із сучасним обладнанням, яке використовується, в першу чергу для того, щоб реалізовувати чистий і корисний для здоров'я продукт.


Повернутись
© 2014 SunBee All Rights Reserved.