Бджолярський Круг – 2015

     За рішенням Ради Бджолярського кругу 3 і 4 жовтня в таборі «Ювілейний» Баришівського району відбувся традиційний, вже XІІ Всеукраїнський «БДЖОЛЯРСЬКИЙ КРУГ».

     Окрім святкування “медових обжинок” пройшла виставка обладнання і стендів, пленарне зібрання і тематичні семінари «Обладнання», «Технології пасічникування», «Хвороби бджіл», «Продукти бджільництва та медоваріння», «Апітерапія» з лекціями і виступами провідних вчених, пасічників, бджолиних ветеринарів, апітерапевтів, юристів, провідників громадських організацій, членів редакцій і головних редакторів часописів.

Обмін досвідом, обговорення проблемних і нагальних питань, консультації з фахівцями і пасічними авторитетами, демонстрація новинок, продукції, в т.ч. питних медів, і досягнень, презентація і реалізація нових книг, видань і часописів, фільмів, фотографій, рекламних і просвітницьких матеріалів на продукти бджільництва.

І, як зазвичай, ярмаркування, на якому можна було купити все необхідне для бджільництва.

Найбільшу популярність серед відвідувачів ярмарку мав виставковий стенд ТОВ "Пчелопродукт" (Пасіка від А до Я).

Компанія «Сан Бі Україна», в черговий раз прийнявши участь у зібранні Бджолярського Кругу, мала можливість продемонструвати власні досягнення.

Повернутись
© 2014 SunBee All Rights Reserved.