Інноваційний продукт від ТМ Медодар

Компанія «Сан Бі Україна» пропонує унікальний інноваційний продукт, вироблений виключно на основі дарів природи – натуральний мед із додаванням натуральних соків.

Дефіцит вітамінів в людському організмі веде до зниження якості життя. Особливо вразливим є зимовий період, коли мало сонця, а в їжі до того ж знижується кількість вітамінів, імунітет слабшає і організм починає нерівну боротьбу з різними інфекціями. В такий час варто згадати про природні, ефективні засоби, які, до речі, на смак дуже смачні, а саме, про натуральний квітковий мед та соки.

Мед натуральний квітковий - один з тих продуктів харчування, який ніколи не буде зайвим в будь-якому домі. Це і солодощі, і інгредієнт для приготування різних ласощів, і натуральні ліки, і профілактичний засіб. Цілюща сила натурального меду знайшла відображення в традиціях світових культур. А сила плодів природи, зокрема фруктів і ягід, здатна зцілити людину, наповнити організм життєвою енергією, додати сил і привести в норму всі процеси в організмі кожного з нас. На жаль, фрукти і ягоди мають досить нетривалий термін зберігання у свіжому вигляді, а у переробленому вигляді їх можна використовувати тривалий час. З усіх видів плодово-ягідних консервів найбільш корисними для людини є натуральні соки. Біологічна цінність натуральних соків полягає ще в тому, що вони сприяють більш повній засвоюваності жирів, білків, вуглеводів, які надходять в організм з іншими харчовими продуктами.

Імуномодулюючі властивості натурального меду посилюються, якщо поєднати його з натуральним соком фруктів чи ягід, які спроможні боротися з вірусами та інфекціями і містять вітамін С, що є відмінним засобом для боротьби з високою температурою. Користь від такого дуету спостерігається подвійна. Мед з соком поєднує в собі високі смакові і цілющі властивості та одночасно є харчовим і профілактично-лікувальним засобом. Варто зазначити, що ні мед, ні сок не втрачають своїх лікувальних властивостей в процесі змішування. Вживання меду з соком дозволить почувати себе бадьорим, енергійним та здоровим, чого так не вистачає в умовах динамічного темпу нашого життя.

Поєднання натурального меду з натуральним соком за своїми смаковими якостями, високому вмісту вітамінів і мікроелементів та широкому спектру дії, не має аналогів. Вироблений за власними ТУ У, що спеціально були розроблені та затверджені на державному рівні (МОЗ та МВМ), мед з натуральним соком відрізняється винятковим складом натуральних компонентів, одержуваних традиційними способами, та не втрачає своїх лікувальних властивостей в процесі змішування. При фасуванні ми використовуємо виключно харчовий ПЕТ та спеціальну кришку із дозатором, яка запобігає попаданню всередину вологи та сторонніх запахів, а також є дуже зручною при користуванні.

Детальніше про продукт ...

 


Повернутись
© 2014 SunBee All Rights Reserved.