"Сан Бі Україна" - повноцінний учасник ініціативи True Source Certified™.

Компанія «Сан Бі Україна» успішно пройшла сертифікаційний аудит на відповідність вимогам стандарту True Source Certified™ та отримала статус повноцінного учасника ініціативи True Source Certified™.

True Source Certified™ є ініціативою ряду медових компаній і учасників медової промисловості США, щоб привернути увагу до проблеми нелегальних джерел меду. True Source Certified™ заохочує до заходів на захист споживачів і клієнтів, щоб виділити та підтримати правові, прозорі, етичні дії, націлені на знаходження, випробування і залучення постачальників товарів і послуг. Ця ініціатива спрямована на допомогу  у збереженні репутації меду як високоякісного продукту харчування і подальшої підтримки медової галузі в США.

True Source Certified™ розробила систему добровільної  простежуваності для тих учасників, які бажають продемонструвати за допомогою незалежної третьої сторони, що практика дій, націлених на знаходження, випробування і залучення постачальників товарів і послуг знаходяться в повній відповідності із законами США та міжнародними законами торгівлі. Ця система дозволяє відслідковувати мед від споживача назад по ланцюгу поставок з країни походження меду до бджоляра, що відкачав мед з вулика.

Основні обов'язки кожного учасника True Source Certified™ полягають в наступному:

 - встановлення і підтримка стандартів для сертифікації;

- проходження незалежного аудиту третьою стороною;

- проведення перевірок з метою оцінки та підтвердження відповідності стандартам True Source Certified™.

 

Повернутись
© 2014 SunBee All Rights Reserved.