Школа-семінар для пасічників

Пасічне міжсезоння 2016 року відзначилося черговим дводенним школою-семінаром для пасічників. Семінар був організований та проведений 21-22 січня під егідою Центру впровадження нових пасічних технологій на базі дослідної «Пасіки «Діда Василя», ФГ «Апіс Україна», ТОВ «Сан Бі Україна» (ТМ МЕДОДАР) та ПК «ПАВИК».

В перший день учасники школи-семінару мали змогу послухати низку доповідей професійні теми: «Все про обладнання для пасіки» (доповідач директор «МЕЛІСА-93» Сергій Лемешев),

«Все про віск» (доповідач директор «Пчелопродукт» Денис Солдатов, який за сумісництвом є віце-президентом Спілки Пасічників України).

Також своє слово до пасічників виголосив у своєму виступі новий Президент Спілки Пасічників України – Стретович Володимир Миколайович.

Крім того, свою доповідь на тему «Експорт Меду» мав директор ТОВ «Сан Бі Україна» (ТМ МЕДОДАР) Андрій Бажин, який є віце-президентом Спілки Пасічників України з міжнародних відносин.

Майже весь другий день відбувалась доповідь Віталія Івановича Нагорнюка на тему «Промислові пасіки, якість меду» на промисловій пасіці його підприємства ФГ «Апіс Україна».

Школа-семінар проходить майже щомісячно та збирає понад 30 пасічників-промисловиків, які хочуть підвищити свій професійний рівень.

 

 

 


Повернутись
© 2014 SunBee All Rights Reserved.