45-й Міжнародний конгрес Апімондії

З 29 вересня по 4 жовтня 2017 року Стамбулі (Туреччина) пройшов 45-й Міжнародний конгрес Апімондії.

Його девіз: «Нехай бджоли будуть там, де зустрічаються континенти» (Lets bee where the continents meet).

У стінах Стамбул Конгрес-центру (ICC) зібралися бджолярі, бізнесмени, вчені та фахівці з різних країн, щоб обговорити актуальні для бджільництва питання.

Стамбульський конгрес став ювілейним, в ході роботи конгресу відзначалося 120-річчя з дня проведення першого міжнародного бджолярського конгресу, який відбувся в столиці Бельгії Брюсселі в 1897 році. Свою сучасну структуру Апімондія отримала в 1949 році за рішенням XIII конгресу.

З моменту проведення першого конгресу в її складі домінують європейські бджолярі. Ця перевага виражається не тільки чисельно, але й організаційно. Деякі країни Європи і Азії представлені на Апімондії двома бджільницькими структурами і мають статус повноправних членів конгресу. Серед них Україна, Росія, Південна Корея і Франція.

В ході конгресу порушувалися важливі для міжнародного бджільництва теми - економіка бджільництва і здоров'я бджіл, апітерапія, бджільницькі технології, якість і розвиток, біологія бджіл, запилення і флора.

Програма 45-го Міжнародного конгресу Апімондії включала в себе 250 наукових доповідей в рамках наукової конференції, засідання Генеральної Асамблеї Апімондії, всесвітню виставку ApiEXPO, навчальні та культурні заходи, Всесвітній Медовий Чемпіонат та багато іншого.

В ході голосування Міжнародної федерації бджільницьких асоціацій «Апімондія» було прийнято рішення про проведення 46-го конгресу в Російській Федерації, в Уфі, батьківщині башкирського меду. Захід буде проведено в 2021 році.

Компанія «Сан Бі Україна» прийняла безпосередню учать у конгресі як основний партнер в складі представників Спілки Пасічників України.

Повернутись
© 2014 SunBee All Rights Reserved.