Якість та безпечність

Основна місія компанії «Сан Бі Україна» - донести цінність та корисність меду споживачу, а це неможливо втілити без дотримання високої якості продукції.

Гарантовано високі показники якості сировини та готової  продукції компанії «Сан Бі Україна» забезпечені, в тому числі, функціонуванням сучасної акредитованої виробничо-технологічної лабораторії, яка обладнана спеціалізованим  випробувальним обладнанням і засобами вимірювань та повною простежуваністю сировини на всіх етапах виробництва.

Компанія «Сан Бі Україна» успішно пройшла сертифікаційний аудит з безпечності харчових продуктів ISO 22000:2005. Відповідність підприємства вимогам данного стандарту підтверджена сертифікатом AFNOR Groupe.

Компанія «Сан Бі Україна» успішно пройшла сертифікаційний аудит на відповідність вимогам стандарту True Source Certified™ та отримала статус повноцінного учасника ініціативи True Source Certified™.


Додатковим доказом та запорукою успіху ретельного підходу дотримання якості продукції є висока кваліфікація  фахівців виробничо-технологічної лабораторії компанії «Сан Бі Україна», які мають харчову інженерно-технологічну освіту та великий досвід роботи у лабораторному контролі якості харчових продуктів.

Враховуючи особливості походження меду, його специфічність, широке використання, з одного боку, і погіршення екологічної ситуації на планеті - з іншого, цілком зрозумілі і виправдані високі вимоги, що пред'являються до його якості та безпеки.
Компанія «Сан Бі Україна» піклується про збереження природних властивостей меду, який випускає, для чого відстежує кожен етап виробництва, переробки та фасування. Політику у сфері якості було розроблено та впроваджено для досягнення високої якості та безпечності виробленої продукції, забезпечення безпечних умов праці та захисту навколишнього середовища
. Працівники компанії пройшли навчання в TÜV Rheinland Ukraine і підприємство пройшло сертифікацію з безпечності харчових продуктів (НАССР) та неухильно дотримується виконання данного стандарту.Фахівці компанії "Сан Бі Україна" розробили власні ТУ для меду натурального, провели державну реєстрацію МОЗ України Інституту гігієни та медичної екології ім. Марзеєва НАМН України та узгодження Державної ветеринарної служби України.

© 2014 SunBee All Rights Reserved.