Як продати свій мед

Вироблення меду це багатоетапний цілісний процес, який вимагає від усіх учасників пильної уваги для збереження корисних та лікувальних якостей меду. Окрім щоденного догляду за бджолами, сучасному пасічнику необхідно володіти як ветеринарними знаннями (адже бджоли хворіють), так і мати неабияку схильність до підприємницької діяльності, щоб знайти гідні канали збуту бджолопродуктів.

Наша компанія зацікавлена в довгостроковій співпраці з професійними і порядними пасічниками, щоб в такий спосіб сприяти активному розвитку медової галузі нашої країни та та впевнено крокувати до міжнародного визнання українського меду.

1.      Хто може продати?

Компаній «Сан Бі Україна» пропонує довгострокову співпрацю на взаємовигідних умовах як приватним пасічникам з усіх областей України, так і посередникам. Оскільки ми працюємо у сегменті організованого продажу, зокрема, експорту та через торгові мережі, то, в першу чергу, зацікавлені ​​в закупівлі меду товарними партіями від 1 (однієї) тонни.

2.      Якість меду.

Компанія «Сан Бі Україна» ретельно відстежує якість сировини (меду) у власній лабораторії, тому, обов'язковою умовою закупівлі меду нашою компанією є попереднє лабораторне дослідження. Виходячи з попередніх домовленостей, зразки меду для лабораторних досліджень можна вислати кур'єрською поштою або передати представником компанії «Сан Бі Україна». Слід зауважити, що тільки позитивні результати лабораторного дослідження наданих зразків меду дають можливість проводити закупівлю всієї партії.

3.      Необхідні документи.

Згідно чинного законодавства України, а також для створення взаємовигідної та довгострокової співпраці, для продажу меду необхідно надати наступні документи:

Для приватних пасічників:

- Копії паспорту та ідентифікаційного коду;

 - Договір купівлі-продажу;

- Підтвердження якості меду;

- Довідка із міської або селищної ради про наявність пасіки.

Для посредников:

-  Копії установчих документів;

 - Договір купівлі-продажу;

- Накладна;

- Підтвердження якості меду.

4.      Доставка.

Наша компанія має можливість забрати мед як безпосередньо з пасіки, так і з Вашого подвір'я або складу.

5.      Повернення тари.

Що стосується тари, то компанія «Сан Бі Україна» несе повну відповідальність за тару, в якій пасічник продає нам мед і зобов'язується повернути тару в обумовлені терміни.

6.      Контакти.

Зробити заявку на продаж меду або отримати більш детальну інформацію можна за телефоном - (089) 420 12 18 або електронною поштою - supply@sunbee.ua.


© 2014 SunBee All Rights Reserved.